Jaworzno, Dąbrowa Narodowa, Grabowa

Dom na sprzedaż

5 pokoi 125,00 m2 4 152,00 zł/m2

519 000 zł

nowa oferta
Monika Jabłko

Właściciel

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNA OFERTA! DOSKONAŁA LOKALIZACJA!

DOPROWADZAMY DOM DO STANU DEWELOPERSKIEGO A NAWET POD KLUCZ!

UMÓW SIĘ ABY OBEJRZEĆ- PREZENTUJEMY RÓWNIEŻ STAN DEWELOPERSKI!

Przedstawiamy dom jednorodzinny z garażem znajdujący się w Jaworznie na osiedlu Dąbrowa Narodowa. Budynek znajduje się w kompleksie domków jednorodzinnych przy ulicy Grabowej. Stan wybudowania - surowy zamknięty.

Dom zlokalizowany są w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta ale położone w sąsiedztwie w pełni samowystarczalnego osiedla na którym znajduje się wszystko co jest potrzebne w codziennym funkcjonowaniu rodziny.
Jednocześnie nieruchomość jest doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz miastami ościennymi dzięki łatwej dostępności do trasy S1 i autostrady A4 (kilka minut)

Dom jest zaprojektowany i wykonany z dbałością o każdy szczegół - idealny dla klienta poszukującego komfortowego miejsca do zamieszkania, ceniącego jakość wykonania, ciszę i spokój.

Największymi atutami oferowanej nieruchomości są:

- doskonała lokalizacja
- nowoczesna i ponadczasowa bryła budynku
- ergonomiczne i dobrze doświetlone wnętrza
- materiały budowlane renomowanych producentów
- duży salon z jadalnią oraz duża kotłownia  

Media:
- woda
- prąd
- kanalizacja miejska

Parametry domu:
Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok 125 m2 ( w tym ok. 102,10 m2 powierzchni mieszkalnej + ok23 m2 garaż murowany 
Nieruchomość jest posadowiona na działce o powierzchni 320 m2